Дослідження стеганографічних засобів захисту інформації

Інформація про навчальний заклад

ВУЗ:
Інші
Інститут:
Не вказано
Факультет:
КН
Кафедра:
Кафедра СКС

Інформація про роботу

Рік:
2011
Тип роботи:
Лабораторна робота
Предмет:
Захист інформації

Частина тексту файла

Міністерство освіти та науки України НТУУ “КПІ” Факультет прикладної математики Кафедра “СКС” Лабораторна робота № 3 «Дослідження стеганографічних засобів захисту інформації» з дисципліни «Захист інформації» Київ 2011 Мета роботи: отримати початкові навички використання стеганорафічних засобів захисту інформації з використанням особливостей формату файлів типу jpg та rar. Хід виконання роботи За допомогою доступних графічних редакторів створити графічний файл 1.jpg. За допомогою доступних текстових редакторів створити текстовий файл 1.txt. Записати в ньому деякий текст. Провести архівацію файлу та назвати архів 1.rar. За допомогою штатних засобів операційної системи Windows з файлів формату jpg та rar створити новий файл типу jpg. Приклад створення показано на рис. 1-4. Зазначимо, що використані файли 1.jpg та 1.rar знаходяться в теці d:\1. Файл 321.jpg було створено в теці C:\Documents and Settings\student (В деяких випадках даний файл буде створено в теці d:\1). Пересвідчитись, в коректності перегляду даного файлу за допомогою графічних редакторів. Змінити розширення даного файлу на rar. Пересвідчитись, в коректності перегляду даного файлу за допомогою програм-архіваторів. За допомогою спеціалізованого програмного забезпечення (jpegToRar.exe) з файлів формату jpg та rar створити новий файл типу jpg. Приклад створення показано на рис. 5-12. Пересвідчитись, в коректності перегляду даного файлу за допомогою графічних редакторів. Змінити розширення даного файлу на rar. Пересвідчитись, в коректності перегляду даного файлу за допомогою програм-архіваторів. За допомогою спеціалізованого програмного забезпечення записати (TTBiG.exe) в файл типу jpg текстову інформацію. Приклад запису показано на рис. 13-19. Пересвідчитись, в коректності перегляду даного файлу за допомогою графічних редакторів. За допомогою спеціалізованого програмного забезпечення (RTBiG.exe) прочитати з jpg-файлу записану в нього текстову інформацію. Приклад показано на рис. 20-23. Дослідити можливості текстових редакторів для пошуку записаної в jpg –файл текстової інформації. Приклад показано на рис. 24-27. Розробити власне програмне забезпечення яке дозволяє записувати/читати текстову інформацію в графічний файл. Особливістю програми є кодування/декодування текстової інформації. Алгоритм роботи програми для
Антиботан аватар за замовчуванням

28.03.2013 01:03

Коментарі

Ви не можете залишити коментар. Для цього, будь ласка, увійдіть або зареєструйтесь.

Завантаження файлу

Якщо Ви маєте на своєму комп'ютері файли, пов'язані з навчанням( розрахункові, лабораторні, практичні, контрольні роботи та інше...), і Вам не шкода ними поділитись - то скористайтесь формою для завантаження файлу, попередньо заархівувавши все в архів .rar або .zip розміром до 100мб, і до нього невдовзі отримають доступ студенти всієї України! Ви отримаєте грошову винагороду в кінці місяця, якщо станете одним з трьох переможців!
Стань активним учасником руху antibotan!
Поділись актуальною інформацією,
і отримай привілеї у користуванні архівом! Детальніше

Оголошення від адміністратора

Антиботан аватар за замовчуванням

пропонує роботу

Admin

26.02.2019 12:38

Привіт усім учасникам нашого порталу! Хороші новини - з‘явилась можливість кожному заробити на своїх знаннях та вміннях. Тепер Ви можете продавати свої роботи на сайті заробляючи кошти, рейтинг і довіру користувачів. Потрібно завантажити роботу, вказати ціну і додати один інформативний скріншот з деякими частинами виконаних завдань. Навіть одна якісна і всім необхідна робота може продатися сотні разів. «Головою заробляти» продуктивніше ніж руками! :-)

Новини